Aktualności

W tym miejscu będę się dzielił z Państwem bieżącymi informacjami związanymi z odbywanymi spotkaniami ze społecznością akademicką. Mam nadzieję i przekonanie, że będą one obfitować w żywą dyskusję przepełnioną wspólną troską o Uniwersytet.

Debata organizowana przez Radę Klimatyczną UJ

W dniu 12 kwietnia miałem przyjemność uczestniczyć w debacie zorganizowanej przez Radę Klimatyczną UJ.
więcej o Debata organizowana przez Radę Klimatyczną UJ

Spotkanie z laureatami grantów ERC i Dioscuri

W dniu 12 kwietnia, dzięki zaproszeniu lauretatów grantów ERC i Dioscuri, miałem okazję rozmowy w przedstawicielami grupy osób, która skierowała list otwarty do Kandydatki i Kandydatów na Rektora UJ.
więcej o Spotkanie z laureatami grantów ERC i Dioscuri

Spotkanie z Kurią Studencką

W dniu 9 kwietnia, dzięki zaproszeniu Przewodniczącego Kurii Studenckiej pana Michała Pawłowskiego, miałem przyjemność rozmowy z osobami studiującymi, a także poznania ich punktu widzenia na rozwój Uniwersytetu oraz ważnych problemów, które wymagają rozwiązania.
więcej o Spotkanie z Kurią Studencką
Spotkanie z elektorami Wydziałów III Kampusu

W dniu 5 kwietnia, dzięki zaproszeniu Państwa Dziekanów: prof. Ewy Bogacz–Wojtanowskiej, prof. Joanny Zalewskiej-Gałosz, prof. Marka Drewnika oraz prof. Wojciecha Macyka, miałem przyjemność rozmowy z elektorami Wydziału Biologii, Wydziału Chemii, Wydziału Geografii i Geologii, a także Wydziału Zarządzania i Komunikacji Społecznej.
więcej o Spotkanie z elektorami Wydziałów III Kampusu
Spotkanie z elektorami Collegium Medicum

W dniu 27 marca, na zaproszenie Panów Dziekanów prof. Maciej Małeckiego, prof. Piotra Pierzchalskiego i prof. Jacka Sapy, miałem możliwość spotkania z elektorami Collegium Medicum.
więcej o Spotkanie z elektorami Collegium Medicum